Αποκριάτικο Party εκπαιδευτηρίων Rozis!
![](https://www.rozis.edu.gr/wp-content/uploads/2024/02/web-banner-apokriatiko-party-990x500.png)
Χρώμα, χορός, χαρά, πλησιάζει η Αποκριά!
Την Κυριακή 3 Μαρτίου στις 11:00 στην αίθουσα εκδηλώσεων του ξενοδοχείου Philippos Xenia, η ομάδα ΠΑΙΧΝΙΔΙΣΜΑΤΑ από την Θεσσαλονίκη & ο Dj Marinos υποδέχονται μικρούς και μεγάλους, με ένα μοναδικό αποκριάτικο show, με παιχνίδια, χορό, διαγωνισμούς & facepainting δημιουργίες για όλους τους μικρούς μας φίλους!
Είναι το Αποκριάτικο Party των εκπαιδευτηρίων Rozis!!!
Comments are closed.